FMP300JT-73-750K
MFR.Part #
FMP300JT-73-750K
JLCPCB Part #
C1382604
Description
-55℃~+155℃ 3W 750kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS