RG3216P-3833-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-3833-B-T5
JLCPCB Part #
C4011704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS