RT1206CRB0727KL
MFR.Part #
RT1206CRB0727KL
JLCPCB Part #
C4073157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS