MFR-25FRE52-178R
MFR.Part #
MFR-25FRE52-178R
JLCPCB Part #
C3501130
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS