RT1206CRB0720KL
MFR.Part #
RT1206CRB0720KL
JLCPCB Part #
C4251990
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS