AT0805BRD071K02L
MFR.Part #
AT0805BRD071K02L
JLCPCB Part #
C856736
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS