RT2010DKE0714R7L
MFR.Part #
RT2010DKE0714R7L
JLCPCB Part #
C1715809
Description
-55℃~+125℃ 14.7Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS