RT1206BRB07330KL
MFR.Part #
RT1206BRB07330KL
JLCPCB Part #
C869739
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS