RC0603FR-13133RL
MFR.Part #
RC0603FR-13133RL
JLCPCB Part #
C6638353
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS