RT1206BRB07360KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB07360KL
JLCPCB Part #
C5739030
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS