RE1206DRE07110RL
MFR.Part #
RE1206DRE07110RL
JLCPCB Part #
C4132598
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS