RK73G2BTTD27R4F
MFR.Part #
RK73G2BTTD27R4F
JLCPCB Part #
C5725383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS