RT0805WRE0738K3L
MFR.Part #
RT0805WRE0738K3L
JLCPCB Part #
C1710654
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS