RT0805WRE073K83L
MFR.Part #
RT0805WRE073K83L
JLCPCB Part #
C1710908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS