RC1206FR-0768K1L
MFR.Part #
RC1206FR-0768K1L
JLCPCB Part #
C488938
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS