RT1210CRE0773R2L
MFR.Part #
RT1210CRE0773R2L
JLCPCB Part #
C1704131
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS