RT1206CRC07294KL
MFR.Part #
RT1206CRC07294KL
JLCPCB Part #
C1696930
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS