RT0805WRD0717R8L
MFR.Part #
RT0805WRD0717R8L
JLCPCB Part #
C4078171
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS