FMP200FBF52-243R
MFR.Part #
FMP200FBF52-243R
JLCPCB Part #
C1381186
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS