RC1210FR-0751R1L
MFR.Part #
RC1210FR-0751R1L
JLCPCB Part #
C723452
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS