RT0805WRD0715R8L
MFR.Part #
RT0805WRD0715R8L
JLCPCB Part #
C4162409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS