RC0603FR-07165KL
MFR.Part #
RC0603FR-07165KL
JLCPCB Part #
C273747
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS