RT0805WRC0752K3L
MFR.Part #
RT0805WRC0752K3L
JLCPCB Part #
C1730559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS