PLTT0805Z4812QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z4812QGT5
JLCPCB Part #
C4339498
Description
-55℃~+215℃ 250mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS