AC1225JK-071R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1225JK-071R8L
JLCPCB Part #
C7209322
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS