MFR50SDRE52-39R2
MFR.Part #
MFR50SDRE52-39R2
JLCPCB Part #
C1748868
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS