AC0201FR-07390RL
MFR.Part #
AC0201FR-07390RL
JLCPCB Part #
C226528
Description
-55℃~+155℃ 25V 390Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS