RT0805WRC0724KL
MFR.Part #
RT0805WRC0724KL
JLCPCB Part #
C1725774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS