RT0805FRE07240RL
MFR.Part #
RT0805FRE07240RL
JLCPCB Part #
C869301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS