AT0603BRD07619RL
MFR.Part #
AT0603BRD07619RL
JLCPCB Part #
C855922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS