AF122-FR-0727R4L
MFR.Part #
AF122-FR-0727R4L
JLCPCB Part #
C1734187
Description
2 27.4Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS