RT0805WRC07147KL
MFR.Part #
RT0805WRC07147KL
JLCPCB Part #
C4210620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS