RC0805JR-1036RL
MFR.Part #
RC0805JR-1036RL
JLCPCB Part #
C6378780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS