RT0805WRC07137KL
MFR.Part #
RT0805WRC07137KL
JLCPCB Part #
C1724220
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS