PPN100JT-52-2R2
MFR.Part #
PPN100JT-52-2R2
JLCPCB Part #
C1398983
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS