RT0805WRB073K92L
MFR.Part #
RT0805WRB073K92L
JLCPCB Part #
C4014889
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS