RT0805WRB073K32L
MFR.Part #
RT0805WRB073K32L
JLCPCB Part #
C4131703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS