YC164-FR-07332RL
MFR.Part #
YC164-FR-07332RL
JLCPCB Part #
C875321
Description
332Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS