SR0603JR-072K2L
MFR.Part #
SR0603JR-072K2L
JLCPCB Part #
C20166334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS