RT0805WRE073K92L
MFR.Part #
RT0805WRE073K92L
JLCPCB Part #
C4320451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS