RT0805DRE0735K7L
MFR.Part #
RT0805DRE0735K7L
JLCPCB Part #
C868754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS