RC2512FK-0710R5L
MFR.Part #
RC2512FK-0710R5L
JLCPCB Part #
C877688
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS