RT0805DRE0735R7L
MFR.Part #
RT0805DRE0735R7L
JLCPCB Part #
C2102446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS