HHV1WSFT-73-4M3
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-4M3
JLCPCB Part #
C3577267
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS