RP73D2A69R8BTG
MFR.Part #
RP73D2A69R8BTG
JLCPCB Part #
C4197431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS