RT0805CRC072K05L
MFR.Part #
RT0805CRC072K05L
JLCPCB Part #
C2138102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS