TR0805NR-07180KL
MFR.Part #
TR0805NR-07180KL
JLCPCB Part #
C20167142
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS