FMF1WSFRF52-22K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF1WSFRF52-22K
JLCPCB Part #
C1754832
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS