RT1206BRD079K09L
MFR.Part #
RT1206BRD079K09L
JLCPCB Part #
C870953
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS