RT0805BRB07178KL
MFR.Part #
RT0805BRB07178KL
JLCPCB Part #
C864118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS